Endermolift LPG veido masažas

“LPG Mobilift M6” aparatu

LPG Limfodrenažinio masažo veidui grožio procedūra aparatu ,,Mobilift M6”veido-masazas-3

,,LPG systems” kompanija šiandien yra neabejotinas lyderis aparatinio masažo taikymo estetikoje, medicinoje, sporte.  Kompanija ,,LPG systems” iškėlė aparatinį masažą į kokybiškai naują lygmenį ir sukūrė ištisą kryptį aparatinių technologijų industrijoje, skirtą grožiui, estetikai ir medicinai. Vienintelis būdas pasaulyje, veido masažas aparatu ,,Mobilift M6”, stimuliuoja fibroblastus, gaminantį kolageną, elastiną ir hialurono rūgštis.

Limfodrenažinio LPG masažo veidui procedūra yra visiškai neskausminga ir maloni. Endermolift  masažo veidui metu visi odos sluoksniai ir poodiniai riebalai, ir limfa yra veikiami, užpatentuoto aparato galvute – ,,lapeliais”,  mechaniniu būdu siekiant:

  • Sustiprinti epidermio struktūras ir palaikyti normalų odos drėgnumą
  • Sumažinti paburkimą ir tamsias vietas po akimis
  • Paveikti fibroblastus tam, kad 80 % suaktyvintų natūralią hialurono rūgšties ir elastino sintezę 46 % (pastarieji atsakingi už odos elastingumą ir tonusą)
  • Pašalinti dvigubą pagurklį
  • Sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį problematiškose veido srityse
  • Dėl kraujagyslių ir limfagyslių veikimo, pagerinti audinių aprūpinimą deguonimi ir pagreitinti toksinų pašalinimą. To pasekoje pagražėja odos spalva 98 % ir sumažėja raukšlių gylis 21 %

Rekomenduojama ne mažiau 10 endermolift veido masažo procedūrų ,,Mobilift M6” LPG aparatu. LPG veido masažo trukmė 40 min.

Pirmą mėnesį rekomenduojama atlikti  LPG endermolift  veido masažą 2 kartus per savaitę. Vėliau masažas veidui atliekamas kartą per mėnesį, palaikyti pasiektą rezultatą.