Mūsų paslaugos

Endermologinis metodas (EndermologieR) , aparatu LPG ,,Keymodule Cellu M6“ , skirtas riebalų mažinimui, celiulito gydymui, odai stangrinti, formuoti kūno formas, bei atstatyti odos drėgnumą ir elastingumą.

Užpatentuota naujausia LPG EndermologieR  technologija – du masažiniai voleliai. Sukdamiesi skirtingu greičiu, įvairiomis kryptimis, švelniai stimuliuoja odos ląsteles. Natūraliai, be  skausmo ir be jokio šalutinio poveikio.

Liekno kūno paslaptis glūdi LPG ir adipocito viduje. Limfodrenažinis lipomasažas suaktyvina adipocitus (riebalų ląsteles) per jų beta receptorius tam, kad įvyktų lipolizė (riebalų skaidymas).

Anticeliulitinis limfodrenažinis LPG masažas taip pat stimuliuoja fibroblastus, kurie aktyvuoja natūralu kolageno gamybą, elastino ir hialurono rūgštį. Tai medžiagos kurios yra būtinos odos stangrumui, elastingumui ir apimčių mažinimui.

Limfodrenažinis LPG lipomasažas padaro tai, ko negali dieta ir mankšta. Judėjimas ir lieknėjimo dietos gali padėti netekti kelių kilogramų, bet dažniausiai ne ten, kur reikia. LPG lipomasažas Jums padės sulieknėti toje vietoje, kur norite.

Viena 45 min. procedūra, LPG ,,Keymodule Cellu M6“ aparatu, atitinka 4 valandas intensyvios treniruotės sporto salėje arba 10 valandų klasikinio masažo.

 • Limfodrenažinis LPG lipomasažas (poodinių riebalų šalinimo masažas)
 • Anticeliulitinis limfodrenažinis LPG masažas
 • Limfodrenažas (kojų, rankų tinimui mažinti)
 • Kūno formų modeliavimas
 • Odos stangrinimo limfodrenažinis masažas
 • Atstatomasis, potrauminių gyjimų paspartinimo LPG masažas
 • Aktyvinantis fizinį raumenų pasirengimą LPG masažas ( prieš sportines varžybas, intensyvų fizinį darbą, aktyvias keliones)
 • Atpalaiduojamasis, raumenų įtampos šalinimo LPG masažas
,,LPG Mobilift M6” aparatu

LPG Limfodrenažinio masažo veidui grožio procedūra aparatu ,,Mobilift M6”

,,LPG systems” kompanija šiandien yra neabejotinas lyderis aparatinio masažo taikymo estetikoje, medicinoje, sporte.  Kompanija ,,LPG systems” iškėlė aparatinį masažą į kokybiškai naują lygmenį ir sukūrė ištisą kryptį aparatinių technologijų industrijoje, skirtą grožiui, estetikai ir medicinai. Vienintelis būdas pasaulyje, veido masažas aparatu ,,Mobilift M6”, stimuliuoja fibroblastus, gaminantį kolageną, elastiną ir hialurono rūgštis.

Limfodrenažinio LPG masažo veidui procedūra yra visiškai neskausminga ir maloni. Endermolift  masažo veidui metu visi odos sluoksniai ir poodiniai riebalai, ir limfa yra veikiami, užpatentuoto aparato galvute – ,,lapeliais”,  mechaniniu būdu siekiant:

 • Sustiprinti epidermio struktūras ir palaikyti normalų odos drėgnumą
 • Sumažinti paburkimą ir tamsias vietas po akimis
 • Paveikti fibroblastus tam, kad 80 % suaktyvintų natūralią hialurono rūgšties ir elastino sintezę 46 % (pastarieji atsakingi už odos elastingumą ir tonusą)
 • Pašalinti dvigubą pagurklį
 • Sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį problematiškose veido srityse
 • Dėl kraujagyslių ir limfagyslių veikimo, pagerinti audinių aprūpinimą deguonimi ir pagreitinti toksinų pašalinimą. To pasekoje pagražėja odos spalva 98 % ir sumažėja raukšlių gylis 21 %

Rekomenduojama ne mažiau 10 endermolift veido masažo procedūrų ,,Mobilift M6” LPG aparatu. LPG veido masažo trukmė 40 min.

Pirmą mėnesį rekomenduojama atlikti  LPG endermolift  veido masažą 2 kartus per savaitę. Vėliau masažas veidui atliekamas kartą per mėnesį, palaikyti pasiektą rezultatą.

Prancūziška kosmetika Biologique recherche sukurta biologijos mokslų daktaro Yvan Allouche kartu su medicinos, chemijos, kosmetologijos specialistais mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje, savo duris atvėrusioje 1970 metais. Daugiau negu prieš keturiasdešimt metų šioje laboratorijoje buvo kuriamos specialios formulės profesionalams, kurių nepatenkino esami produktai. Nuo 2000 metų gydytojas Philippe Allouche pamažu perėmė kūrybinę savo tėvo Yvan’o verslo dalį ir šiandien Biologique Recherche – tai unikalios odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, paruoštos iš natūralių, koncentruotų ir neapdorotų medžiagų. Klinikinis požiūris į odą, unikalūs produktai ir originalios procedūros daro Biologique Recherche kosmetiką veiksminga, o specialistų kompetencija ir farmaceutinis produktų kokybės standartas išlaiko prekės ženklo Biologique Recherche prestižą ir lyderystę rinkoje. Biologique Recherche – tarptautinis prekės ženklas, kuriuo pažymėti produktai parduodami daugiau nei 60 šalių. Pagrindinis prekės ženklo Biologique Recherche centras „Grožio ambasada“ yra įsikūrusi Paryžiuje.