Prancūziška kosmetika Biologique recherche sukurta biologijos mokslų daktaro Yvan Allouche kartu su medicinos, chemijos, kosmetologijos specialistais mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje, savo duris atvėrusioje 1970 metais. Daugiau negu prieš keturiasdešimt metų šioje laboratorijoje buvo kuriamos specialios formulės profesionalams, kurių nepatenkino esami produktai. Nuo 2000 metų gydytojas Philippe Allouche pamažu perėmė kūrybinę savo tėvo Yvan’o verslo dalį ir šiandien Biologique Recherche – tai unikalios odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, paruoštos iš natūralių, koncentruotų ir neapdorotų medžiagų. Klinikinis požiūris į odą, unikalūs produktai ir originalios procedūros daro Biologique Recherche kosmetiką veiksminga, o specialistų kompetencija ir farmaceutinis produktų kokybės standartas išlaiko prekės ženklo Biologique Recherche prestižą ir lyderystę rinkoje. Biologique Recherche – tarptautinis prekės ženklas, kuriuo pažymėti produktai parduodami daugiau nei 60 šalių. Pagrindinis prekės ženklo Biologique Recherche centras „Grožio ambasada“ yra įsikūrusi Paryžiuje.

Supažindinimas su Biologique Recherche

Natūralios ir tarpusavyje suderintos medžiagos, pritaikytos išskirtinai individualiems odos poreikiams, atitinka Biologique Recherche produktų kokybės standartą.

Biologique Recherche produktų išskirtinės savybės:

  • Didelė augalinių jūrinės ir biologinės kilmės ekstraktų koncentracija (daugelyje produktų didesnė nei 20 %).
  • Nesant papildomų kvapiųjų medžiagų išlaikomas formulės vientisumas ir užtikrinama mažesnė alerginių reakcijų tikimybė.
  • Savi gamybos ir ekstrakavimo metodai leidžia išsaugoti ekstraktų veikliųjų medžiagų sandarą ir savybes.
  • Produktų sudėtyje yra tik aukščiausios kokybės natūralių medžiagų.

Odos būklė

Kad lengviau įsivaizduotume, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti odą, palyginkime ją su namu. Netobulas stogas reikiamai neapsaugo namo vidaus nuo nepalankaus išorės poveikio. Norėdami pasiekti nuostabių rezultatų, pirmiausia turime ypatingą dėmesį skirti epidermiui, kuris neatsiejamai susijęs su odos sandara.

Daktaro Philippe Allouche požiūris į odą

Oda – žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis. Oda keičiasi ne tik su metais – tam tikrų pokyčių gali įvykti ir per vieną dieną. Pasaulyje nėra žmonių, kurių epidermio sandara būtų visiškai ta pati, o ir kiekvieno žmogaus odos būklė individuali. Odą skirstydami pagal tipus, galime nustatyti jos sausumą ar riebumą, tačiau toks apibūdinimas nebus visai tikslus. Oda dar gali būti jauna ar suglebusi, netekusi drėgmės (dehidratuota) ar jautri, alergiška ir t.t. Juo išsamiau nustatysime odos būklę, juo didesnę tikimybę, turėsime parinkti veiksmingus produktus ir pasiekti norimą rezultatą. Dėl netinkamos odos priežiūros gali atsirasti naujų odos veiklos sutrikimų ar paūmėti buvę negalavimai. Tarkim, per nelyg intensyvus poveikis riebiai odai gali sutrikdyti epidermio drėgmės pusiausvyra, epidermis sunkiau atsinaujins, poros toliau kimšis, o per riebus produktas, taikomas normaliai odai gali atnaujinti ankstesnę odos būklę. Galiausiai odą neigiamai veikia išoriniai aplinkos veiksniai, tokie kaip klimatas, temperatūra, oro kondicionieriai, tabakas, oro tarša ir vidiniai dirgikliai, kaip antai: stresas, hormone pusiausvyra, amžius. Užtat taip svarbu odos priežiūrai parinkti tinkamus produktus. Biologique Recherche kosmetikos profesionalai atidžiai stebi epidermio pokyčius, todėl jų patarimai moterims ir vyrams odos priežiūros klausimais yra itin vertingi.

Metodologija

Originali Biologique Recherche taikymo metodologija pagrįsta trimis pagrindiniais etapais:

  1. Vertinimo etapas: kiekvienam klientui nustatomas odos tipas, individualūs jos ypatumai ir būklė. Tai leidžia parinkti jam tinkamiausius produktus, veiksmingiausias odos priežiūros priemones ir procedūras.
  2. Pradinis etapas: pasak daktaro Allouche, svarbiausias odos priežiūros uždavinys yra puoselėti epidermį. Tai viršutinis odos sluoksnis, apsaugantis organizmą nuo išorės dirgiklių. Epidermiui turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys.
  3. Priežiūros etapas: priežiūros etape naudojami produktai, turintys didelę veikliųjų medžiagų koncentraciją, kurie spartina epidermio atsinaujinimą. Dėl jų poveikio netrunkama pastebėti rezultatų.

Magiška formulė!

Biologique Recherche kosmetika yra žinoma kaip naudojanti tik 100 % natūralius koncentruotus produktus: tai kai kuriais atžvilgiais yra mūsų firmos principas. Aktyvios sudedamosios dalys veikia greitai ir pasiekia akivaizdžiai matomus rezultatus. Norint išvengti alerginių reakcijų, į priežiūros priemones, atstatančias ir išlyginančias odos struktūrą, nededama aromatų. Į priežiūrą įeina natūralios amino rūgštys, omega-3 ir omega- 6 kompleksas, šilko ekstraktas, hialurono rūgštis, atstatantis augalinis kompleksas ir vaisvandenių ekstraktas.

Jūs jos norite, Jūsų odai jos reikia!

Faktas: tik sveika oda turi natūralių šaltinių apsisaugoti nuo šiandieninės žalingos aplinkos poveikio. Jei oda užteršta, įtempta ar nuvarginta, atsiras senėjimo ženklų ir net labiausiai ištobulintos priežiūros priemonės nepadės. Vienintelis sprendimas yra veikti dabar, o atstatanti ir išlyginanti odos struktūrą priežiūra buvo sukurta būtent šiam tikslui. Ji veikia atkurdama ir valydama epidermį. Reguliariai naudojant, mūsų priežiūros priemones, paruošia odą įsisavinti sudedamąsias dalis, esančias grožio gaminiuose.

Oda prižiūrima 3 stadijomis

Pirma stadija: apsauga
Norint, kad veidas atlaikytų šiandieninės aplinkos poveikį, epidermis privalo būti puoselėjamas ir papildomas būtinomis maistingomis medžiagomis kaip ir pats kūnas. Natūralios amino rūgštys, esančios atstatančiose ir išlyginančiose odos struktūrą priežiūros priemonėse, atstato ir palaiko odos drėgmę, nuo kurios priklauso eksfoliacijos proceso vientisumas. Aukštos kokybės odos priežiūros priemonės taip pat reguliuoja epidermio pH (rūgštingumo) lygį, atstatydamos jo gyvybinį balansą. Turintis vitaminų ir oligo elementų šilkas suteikia odai visų reikalingų mineralų, o veidas tampa aksominio rausvumo. Augaliniai ekstraktai, gausūs antioksidantų, saugo odą nuo laisvųjų radikalų – senėjimo procesą skatinančių veiksnių!

Antra stadija: regeneracija
Pavargusi oda kovoja, atlikdama skirtingas funkcijas. Regeneracija atstato pažeidimus epidermyje ir sumažina būtinų maistinių medžiagų netekimą. Vaisvandenių ekstraktas stabdo odos uždegimą ir nepageidaujamą dirginimą. Skatinama hialurono rūgšties (polisacharido, natūraliai esančio epidermyje), ji pradeda sveikimo procesą. Šios fibroblasto sintetintos molekulės suteikia odai tvirtumo ir lankstumo. Hialuroninė rūgštis vaidina pagrindinį vaidmenį, reguliuojant drėgmę epidermyje. Gali būti sunku patikėti, bet ši nuostabi substancija gali absorbuoti vandenį iki 1000 kartų daugiau nei ji pati sveria! Galiausiai, raminantis omega-3 ir omega-6 kompleksas su būtinomis riebiosiomis rūgštimis maitina ir minkština odą, taigi suteikia daugiau komforto, atpalaidavimo, lygumo ir gyvybingumo.

Trečia stadija: senėjimo stabdymas
Kai oda atstatyta, apsaugota ir paruošta, ji parengta korekcinei priežiūrai, išimtinai priklausančiai Biologique Recherche. Šiose priežiūros priemonėse yra amino rūgščių kompleksas, kuris, kai naudojamas odai tiesiogiai, turi korekcinį poveikį. Smulkių linijų ir raukšlių atsiradimas ryškiai sumažinamas, ypač apie akis, burną ir nosies-lūpų įdubas. Oda išlyginama, sudrėkinama, sutvirtėja, daugiau spinduliuoja ir yra pilna gyvybės!